cervenakova.cz

Kancelář na novém místě

Vážení obchodní partneři, klienti, přátelé

Dovoluji si Vás informovat, že od 15.9. 2019 mne zastihnete v novém sídle s krásným výhledem do Františkánské zahrady. Se změnou kanceláře a přesunem do nových prostor v  Jungmannové ulici 748/30 měním výrazně svoji pracovní náplň.

 

  • Klientům se zájmem komplexní řešení financí a majetku nabízím dlouhodobou spolupráci a koncepční plánování, vycházející z dlouhodobě osvědčených metodik a postupů. Například se zájemcem o hypotéku, kromě vyřešení úvěru, připravíme plán na její předčasné doplacení, výši rezervy, kterou by domácnost měla mít, zohledňující nejen cashflow domácnosti a vhodné nastavení pojištění nositelů příjmů, pokud rezervy chybí, dále také možnost mimořádných splátek zohledňujících vztah úroková sazba – inflace, přípravu na novou sazbu s koncem fixace. 

Součástí konceptu je objektivní vyhodnocení stávajících smluv, práce s příjmy, výdaji a úsporami, konzultace a řešení investičních rozhodnutí a v neposlední řadě i realitní služby a zároveň i poradenství pro firmy a podnikatele.

 

 

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert