Kancelář na novém místě

Vážení obchodní partneři, klienti, přátelé

Dovoluji si Vás informovat, že od 15.9. 2019 mne zastihnete v novém sídle s krásným výhledem do Františkánské zahrady. Se změnou kanceláře a přesunem do nových prostor v  Jungmannové ulici 748/30 měním výrazně svoji pracovní náplň.

 

  • Klientům se zájmem komplexní řešení financí a majetku nabízím dlouhodobou spolupráci a koncepční plánování, vycházející z dlouhodobě osvědčených metodik a postupů. Například se zájemcem o hypotéku, kromě vyřešení úvěru, připravíme plán na její předčasné doplacení, výši rezervy, kterou by domácnost měla mít, zohledňující nejen cashflow domácnosti a vhodné nastavení pojištění nositelů příjmů, pokud rezervy chybí, dále také možnost mimořádných splátek zohledňujících vztah úroková sazba – inflace, přípravu na novou sazbu s koncem fixace. 

Součástí konceptu je objektivní vyhodnocení stávajících smluv, práce s příjmy, výdaji a úsporami, konzultace a řešení investičních rozhodnutí a v neposlední řadě i realitní služby a zároveň i poradenství pro firmy a podnikatele.

 

 

about author

admin

petra.cervenakova@email.cz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert